Post by Admin on Apr 23, 2018 17:04:28 GMT 2
Villit kärrylähdöt 23.04.2018
- Järjestäjänä Ravitalli Rattonen
- VIP 23.04.2018 klo 20.30, tai kunnes topa lukitaan
- 10 hevosta / lähtö / talli
- Ohjastaja / hevonen / lähtö
- Hevonen vain yhteen lähtöön
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- Avoinna kylmäverisille
- Lähdöt jaetaan tarpeen mukaan
- Lähtö ajetaan rutiinina jos alle 4 osallistujaa, tällöin voittosummat puolitetaan
Osallistuminen
... tapahtuu tähän ketjuun vastaamalla muodossa:
lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys --
Lähdöt
Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m, kv
Osallistujat
Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m, kv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€( - 250v€)
Ryhmä 1
1. 3v o Savutaika / Mikko (WRT) 40,2 -- 01.38,2ly
2. 3v t Tuulettaren Lumitanssi / Miska 45,4 -- 01.39,3ly
3. 4v t Duanin Haaveuni / Minna (RaRa) 34,3ake -- 01.39,4ly
4. 3v o Miikkael / Harri (WRT) 39,2 -- 01.40,2ly
5. 4v t Huhheijaa / Lily (RaRa) 33,2ake -- 01.40,2ly
6. 4v t Ruskon Unikko / Matteus (RaRa) 32,5ly -- 01.41,1ly
7. 4v o Eri-Vekotin / Janina (RaRa) 32,2ly -- 01.41,2ly
8. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (WRT) 32,4 -- 01.41,3ly
9. 3v o Wuoren Armoton / Miska (WRT) ei enn. -- 01.41,5ly
10. 4v t Radikaali Viuhahdus / Dimma (RaRa) 32,6ly -- 01.42,1ly
11. 3v t Jääkuninkaan Josefiina / Martti (WRT) 35,5 -- 01.42,3ly
Ryhmä 2
1. 4v t Snillin Valpuriina / (SnRa) 26,2a -- 01.29,2ly
2. 5v o Drotsibojonsson / (SnRa) 26,2a -- 01.29,2ly
3. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (WRT) 30,2 -- 01.29,4ly
4. 6v t Kukkanen / Janne (RaRa) 26,7ake -- 01.29,5ly
5. 5v t Snillin Kaarina / (SnRa) 28,5a -- 01.30,2ly x
6. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (WRT) 31,2 -- 01.31,4ly x
7. 5v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 26,8ake -- 01.31,6ly
8. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (WRT) 31,3 -- 01.32,5ly xx
9. 4v t K.R. Susiraja / Jenna (RaRa) 26,5ly -- 01.33,6ly
10. 5v t Sarlotta / Marko (WRT) 31,3 -- 01.33,6ly
Hylätty
5v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 28,2a -- - hll
Ryhmä 3
1. 8v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,1a -- 01.25,3ly x
2. 11v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 22,4ake -- 01.25,3ly x
3. 9v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 24,2aly -- 01.25,3ly
4. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.25,4ly
5. 12v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 01.26,1ly x
6. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.26,5ly
7. 6v o Thorstein Snilli / (SnRa) 24,8 -- 01.27,2ly
8. 8v o Snillin Donatello / (SnRa) 21,2a -- 01.27,2ly
9. 14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- 01.27,3ly
Hylätty
8v t Ragnarök / (SnRa) 22,3a -- - hml
- Järjestäjänä Ravitalli Rattonen
- VIP 23.04.2018 klo 20.30, tai kunnes topa lukitaan
- 10 hevosta / lähtö / talli
- Ohjastaja / hevonen / lähtö
- Hevonen vain yhteen lähtöön
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- Avoinna kylmäverisille
- Lähdöt jaetaan tarpeen mukaan
- Lähtö ajetaan rutiinina jos alle 4 osallistujaa, tällöin voittosummat puolitetaan
Osallistuminen
... tapahtuu tähän ketjuun vastaamalla muodossa:
lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys --
Lähdöt
Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m, kv
Osallistujat
Lähtö 1 - Tasoitusajo 1609m, kv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€( - 250v€)
Ryhmä 1
1. 3v o Savutaika / Mikko (WRT) 40,2 -- 01.38,2ly
2. 3v t Tuulettaren Lumitanssi / Miska 45,4 -- 01.39,3ly
3. 4v t Duanin Haaveuni / Minna (RaRa) 34,3ake -- 01.39,4ly
4. 3v o Miikkael / Harri (WRT) 39,2 -- 01.40,2ly
5. 4v t Huhheijaa / Lily (RaRa) 33,2ake -- 01.40,2ly
6. 4v t Ruskon Unikko / Matteus (RaRa) 32,5ly -- 01.41,1ly
7. 4v o Eri-Vekotin / Janina (RaRa) 32,2ly -- 01.41,2ly
8. 4v o Tuulenpolun Iltatähti / Miska (WRT) 32,4 -- 01.41,3ly
9. 3v o Wuoren Armoton / Miska (WRT) ei enn. -- 01.41,5ly
10. 4v t Radikaali Viuhahdus / Dimma (RaRa) 32,6ly -- 01.42,1ly
11. 3v t Jääkuninkaan Josefiina / Martti (WRT) 35,5 -- 01.42,3ly
Ryhmä 2
1. 4v t Snillin Valpuriina / (SnRa) 26,2a -- 01.29,2ly
2. 5v o Drotsibojonsson / (SnRa) 26,2a -- 01.29,2ly
3. 5v t Riihihiiren Hilja / Tero (WRT) 30,2 -- 01.29,4ly
4. 6v t Kukkanen / Janne (RaRa) 26,7ake -- 01.29,5ly
5. 5v t Snillin Kaarina / (SnRa) 28,5a -- 01.30,2ly x
6. 5v t Onnettoman Aikahyppy / Harri (WRT) 31,2 -- 01.31,4ly x
7. 5v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 26,8ake -- 01.31,6ly
8. 5v t Suomineidon Ameelia / Arto (WRT) 31,3 -- 01.32,5ly xx
9. 4v t K.R. Susiraja / Jenna (RaRa) 26,5ly -- 01.33,6ly
10. 5v t Sarlotta / Marko (WRT) 31,3 -- 01.33,6ly
Hylätty
5v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 28,2a -- - hll
Ryhmä 3
1. 8v o Snillin Käpyvaras / (SnRa) 23,1a -- 01.25,3ly x
2. 11v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 22,4ake -- 01.25,3ly x
3. 9v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 24,2aly -- 01.25,3ly
4. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.25,4ly
5. 12v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 01.26,1ly x
6. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.26,5ly
7. 6v o Thorstein Snilli / (SnRa) 24,8 -- 01.27,2ly
8. 8v o Snillin Donatello / (SnRa) 21,2a -- 01.27,2ly
9. 14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- 01.27,3ly
Hylätty
8v t Ragnarök / (SnRa) 22,3a -- - hml