Post by Admin on Oct 19, 2015 11:24:42 GMT 2
Villit kärrylähdöt 19.10.2015
- VIP 19.10.2015 klo 18, tai kunnes topa lukitaan
- 10 hevosta / lähtö / talli
- Ohjastaja / hevonen / lähtö
- Hevonen vain yhteen lähtöön
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- Avoinna kylmä- ja lämminverisille
- Lähdöt jaetaan tarpeen mukaan
- Lähtö ajetaan rutiinina jos alle 4 osallistujaa, tällöin voittosummat puolitetaan
Osallistuminen
... tapahtuu tähän ketjuun vastaamalla muodossa:
lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, kv
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, lv
Osallistujat
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, kv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 250v€
Ryhmä 1
1. 3v t Vienomieli / Olli (GT) 34,2aly -- 01.34,2ake x
2. 3v o Guen Saarnaaja / Esa (GT) 45,5kexx -- 01.34,3ake
3. 3v t Ruskoliljan Vanilja / joni (RuKoLi) 38,4ly -- 01.34,6ake
4. 3v t Ruskoliljan Sadehelmi / mikko (RuKoLi) 37,5ly -- 01.35,3ake
5. 3v o Valtarian Valkotakki / Onttu (VAL) 39,0 -- 01.36,2ake
6. 4v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 35,5aly -- 01.36,3ake
7. 4v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.33,5ake -- 01.37,2ake
8. 4v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 34,5ake -- 01.37,4ake x
9. 3v o Ruskon Rommirusina / siinau (RuKoLi) 38,6ly -- 01.37,5ake
10. 4v o Savitonttu Ros / Niko (VAL) 34,0 -- 01.38,1ake
11. 6v t Skuld NRL / Shavo (NaSe) 34,1 -- 01.38,4ake
12. 3v t Guen Tuulen Kuiskaaja / Iiro (GT) 45,2kex -- 01.38,5ake x
Ryhmä 2
1. 5v t Valtarian Pikkuvikoja / Mikael (VAL) 30,0 -- 01.29,3ake x
2. 4v o Duanin Salamavaras / Kalle (GT) 29,5ake -- 01.29,4ake
3. 6v o Soldat Oscar / (NaSe) 33,3aly -- 01.29,4ake
4. 5v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 29,5ake -- 01.29,5ake
5. 6v o Narrilaivan Qaa / Jukka (NaSe) 33,3aly -- 01.30,3ake
6. 5v t Snillin Tunturitar / juha (SnRa) 29,1a -- 01.31,4ake
7. 4v t Saanilan Rastiikki / Onttu (VAL) 31,3 -- 01.33,2ake
8. 4v t Rajariemu / Vesku (GT) 29,3ake -- 01.33,2ake
9. 5v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 29,2ake -- 01.33,4ake xx
10. 4v o Milove / Saku (VAL) 31,0 -- 01.33,4ake
11. 4v o EP Aatos / meeri (SnRa) 32,5a -- 01.33,5ake
4v t Simoran Lasilintu / Janne (VAL) 31,4 - - hpl
Ryhmä 3
1. 6v o Guen Elvistelijä / Aleksi (GT) 27,4ake -- 01.27,2ake
2. 5v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 28,3ake -- 01.28,1ake
3. 5v t A.K. Aaria / kari (SnRa) 28,5a -- 01.28,2ake x
4. 5v t EP Tuulentie / Johanna (GT) 27,4ake -- 01.28,4ake
5. 9v o Narrilaivan Veikari / Venla (NaSe) 28,8 -- 01.28,4ake
6. 5v o Pika-Ristikko / markku (RuKoLi) 28,1ake -- 01.29,2ake x
7. 4v t Valtarian Kubaani / Onttu (VAL) 28,0 -- 01.29,3ake
8. 8v t Välähdyksen Jasmiini / Milo (HCT) 01.28,6ake -- 01.30,4ake
9. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 27,5a -- 01.31,2ake
10. 6v t Valtarian Eleonora / Janne (VAL) 28,0 -- 01.31,2ake
9v t Narrilaivan Lellikki / Leija (NaSe) 28,2a -- - hyl
6v o Valtarian Zorro / Mikael (VAL) 28,1 -- - hyl
Ryhmä 4
1. 5v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 27,3ake -- 01.26,4ake xx
2. 7v o Ahkeroitsija / Frank (Uttevalla) 27,3a -- 01.27,5ake x
3. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 26,3ake -- 01.28,2ake
4. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 26,3a -- 01.28,4ake
5. 6v o Tronarvinge NRL / Åsa (Rei) 27,3ake -- 01.29,6ake xx
6. 5v o Snillin Bamse / martti (SnRa) 27,2a -- 01.30,3ake x
7. 6v t Hillastiina / Ivar (Uttevalla) 26,1a -- 01.30,3ake
8. 9v o Onnen-Kantamoinen / Gary (Uttevalla) 27,1a -- 01.30,4ake xx
9. 4v o Guen Amadeus / Väinö (GT) 27,2ake -- 01.30,4ake x
10. 7v o Ohi-Meni / David (Uttevalla) 26,3a -- 01.30,6ake
6v t Hennatin / Matti (RaRa) 26,6ake -- - hml
6v o AH Rommi / Ria (Rei) 26,5ake -- - hpl
Ryhmä 5
1. 9v t Utu-Kuuratar / Nette (VAL) 25,3 -- 01.24,1ake
2. 7v o Kekan Roisto / Aimo (Rei) 24,4aly -- 01.24,2ake
3. 5v o Halleluuja / Joel (RaRa) 25,5ake -- 01.24,5ake
4. 5v o Repolan Vandaali / hanne (RuKoLi) 24,5ake -- 01.24,6ake
5. 10v t Narrilaivan Näpäytys / Nea (NaSe) 25,7 -- 01.25,2ake
6. 10v t O.R. Aavistus / Anni (NaSe) 26,1a -- 01.25,3ake
7. 6v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 25,9ke -- 01.25,6ake
8. 11v o Vidar NRL / Valentino (NaSe) 24,4a -- 01.25,6ake
9. 8v o AH Muninn / olli (SnRa) 24,3a -- 01.26,2ake
10. 6v t Kamilla W.E.I. / markku (SnRa) 25,5 -- 01.26,4ake
11. 11v o Fafnir NRL / Niilo (NaSe) 24,6 -- 01.28,2ake
6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 26,1a -- - k
Ryhmä 6
1. 8v t Repolan Amelia / riikka (RuKoLi) 23,3ake -- 01.23,2ake
2. 9v t Ikiliikkuja / Anton (GT) 24,1aly -- 01.23,2ake xx
3. 8v t Snillin Kaunokainen / veikko (SnRa) 24,2a -- 01.23,2ake
4. 7v t Ruskoliljan Lumina / hanne (RuKoLi) 23,6ake -- 01.23,3ake
5. 11v t Kiri-Armi / niklas (SnRa) 23,8a -- 01.24,4ake x
6. 8v t EP Vilperiina / Lilja (Rei) 23,4ake -- 01.25,1ake
7. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 24,1a -- 01.25,2ake
8. 9v o Snillin Eversti / jukka (SnRa) 24,3a -- 01.25,4ake
9. 9v o N.I.N. Puuhiili / Tipu (Rei) 24,2 -- 01.26,3ake xx
10. 7v o Valtarian Ryöväri / jorma (RuKoLi) 24,2ake -- 01.26,5ake
11v t Freyja NRL / Riina (NaSe) 24,3a -- - k
10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 23,5ake -- - hml
Ryhmä 7
1. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 22,4a -- 01.22,2ake
2. 8v t Innosentti / Dimma (RaRa) 21,8ake -- 01.22,6ake
3. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 22,5a -- 01.23,2ake
4. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 21,4a -- 01.24,2ake
5. 9v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 21,2a -- 01.25,3ake
6. 7v o Luulaja / Arto (GT) 23,2ake -- 01.25,6ake
7. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 22,5a -- 01.26,1ake
11v o Snillin Valloittaja / hannu (SnRa) 22,1a -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, lv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 250v€
Ryhmä 1
1. 3v t Katjuscha / Strife (HCT) 01.17,2ke -- 01.19,2ake
2. 3v o Hector Wix / Henna (RaRa) 18,1ake -- 01.19,4ake
3. 2v o Magneto Gue / Ingmar (GT) 23,1ke -- 01.19,4ake
4. 8v t She Talks To Me / Tane (NaSe) 17,0 -- 01.19,5ake
5. 3v t Gabriela Duán / Joni (GT) 17,1aly -- 01.20,2ake
6. 2v t Cool Winter Gue / Marko (GT) 22,4ke -- 01.21,4ake
7. 2v o Wallertic V.R / Onttu (VAL) 20,0 -- 01.21,4ake x
8. 2v o Édouard Gue / Mikko (VAL) 19,5 -- 01.22,6ake
9. 4v o Pruie Dúan / mikko (RuKoLi) 17,4ake -- 01.23,2ake
10. 3v t Fineday Careful / Johanna (GT) 17,1akex -- 01.23,3ake
11. 2v o Gone Chance LAC / Nette (VAL) 19,4 -- 01.23,3ake
12. 4v t Ready To Runaway / Nette (VAL) 17,5 -- 01.23,5ake
Ryhmä 2
1. 7v t Bellota's Military / Mika (GT) 15,2ake -- 01.15,1ake
2. 4v t Celestina Gue / riikka (RuKoLi) 15,3ake -- 01.15,4ake x
3. 5v o Spacewar Speed / Mikko (Rei) 15,4ake -- 01.15,5ake
4. 3v t Black Day Magician / Mikko (GT) 16,2aly -- 01.15,6ake
5. 4v t Rin Balance V.R / Onttu (VAL) 16,4 -- 01.15,6ake
6. 4v o Possibility V.R / Mikael (VAL) 16,3 -- 01.16,3ake
7. 4v o Big Perfection Rus / siinau (RuKoLi) 15,5ake -- 01.16,3ake
8. 5v t Coralie d'Amour / Tiia (Rei) 16,3ke -- 01.17,4ake
9. 5v t My Charlotte / Mikko (VAL) 17,0 -- 01.17,4ake xx
10. 3v t Digital Kiss / Teresa (GT) 16,2ake -- 01.18,1ake
11. 5v o Aggie's Amaretto / David (Uttevalla) 15,3 -- 01.18,2ake x
12. 3v o Indie Hexagon / Vesa (GT) 15,3ke -- 01.18,4ake
Ryhmä 3
1. 6v t Aggie's Alexa / Calle (Uttevalla) 15,2 -- 01.14,1ake
2. 5v o Hello Venus / Joel (RaRa) 15,1ke -- 01.14,1ake
3. 5v t Cleveland Sally / Hans (Uttevalla) 14,2a -- 01.14,3ake
4. 6v o Keep On Laughing / meeri (SnRa) 15,1a -- 01.14,4ake
5. 6v o Alban Antoine / Bert (Uttevalla) 14,4a -- 01.14,5ake
6. 5v o Bruckner Gentleman / Frank (Uttevalla) 15,1 -- 01.16,2ake
7. 9v o Tierra's Arkhedikos / Ari (NaSe) 14,4 -- 01.16,2ake
8. 6v o Cairo Smoke / Elina (Rei) 15,1aly -- 01.16,5ake
9. 3v t Pyromania Gue / Kalle (GT) 15,1aly -- 01.17,1ake
10. 7v o Vermette Vito / Ivar (Uttevalla) 15,2a -- 01.17,2ake
11. 6v t Aureole Louise / Aaron (Uttevalla) 15,1a -- 01.18,2ake xx
9v t Fool's Creepy Soupir / Pirre (NaSe) 14,3 -- - hyl
Ryhmä 4
1. 4v t Roxann Snilli / mikko (SnRa) 14,1a -- 01.13,2ake
2. 9v t Fool's Futile Mercy / Mersu (NaSe) 13,9a -- 01.13,2ake
3. 10v t Fool's Untouchable / Teemu (NaSe) 14,0 -- 01.13,3ake
4. 10v o Legendary Ugo / Unski (NaSe) 14,0 -- 01.14,3ake
5. 5v o Global Icon / Marcus (RaRa) 13,4ke -- 01.14,4ake x
6. 4v t Synesthesie / Miika (Rei) 14,1aly -- 01.14,4ake
7. 8v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 13,4ke -- 01.14,6ake
8. 4v t Pompeji / Lily (RaRa) 13,4ke -- 01.15,1ake
9. 11v t Gravity of Life / juha (SnRa) 13,3a -- 01.15,4ake
10. 7v t Guillaume Benedicte / Erik (Uttevalla) 14,1a -- 01.16,2ake x
11. 6v t Divine Melody / Vaavi (Rei) 13,6aly -- 01.17,3ake x
8v t Arisha Gue / Rika (Rei) 13,3a -- - hml
Ryhmä 5
1. 9v o Hazel Presto / joni (RuKoLi) 12,2ake -- 01.12,3ake xx
2. 8v t Guillaume Lunatic / Gary (Uttevalla) 12,4a -- 01.13,2ake
3. 10v t Fool's Rostaja / Ronja (NaSe) 13,1a -- 01.13,2ake
4. 7v o Incredible Snilli / hanne (RuKoLi) 12,6ake -- 01.15,2ake
5. 11v t Wicked RC / Rulla (Rei) 12,2aly -- 01.15,3ake
6. 11v o Grand Admiral Kind / Amie (NaSe) 12,3a -- 01.15,4ake
7. 10v t Tiharna Rachel / mika (SnRa) 13,1a -- 01.16,3ake
8. 3v o Invisible Gue / Fredrik (GT) 13,1ke -- 01.16,5ake
9. 10v t Charolain Down Q'91 / janne (SnRa) 13,3a -- 01.16,6ake
7v t Insomnia Snilli / hannu (SnRa) 13,1 -- - hpl
10v o Roy's Legacy / Kari (NaSe) 13,1a -- - k
8v t Cruella Smoke / Tiia (Rei) 12,5a -- - hml
Ryhmä 6
1. 9v t Juliana Snilli / Onttu (VAL) 11,2 -- 01.11,3ake
2. 5v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 12,0ake -- 01.11,6ake
3. 8v t Classic Dream EW / henna (SnRa) 11,3a -- 01.12,4ake x
4. 7v t Dragonfire Ach / antti (SnRa) 12,1a -- 01.14,3ake
5. 9v t Dear Lady Snilli / Fabio (Rei) 12,0a -- 01.14,5ake
6. 9v Butch Baby / Mikael (VAL) 11,1 -- 01.14,6ake
7. 11v o Fire's Baron / Kielo (Rei) 11,3aly -- 01.15,4ake xx
8. 9v t Never Enough / olli (SnRa) 11,3a -- 01.15,6ake
6v t Lipstick Snilli / jukka (SnRa) 12,2a -- - hpl
- VIP 19.10.2015 klo 18, tai kunnes topa lukitaan
- 10 hevosta / lähtö / talli
- Ohjastaja / hevonen / lähtö
- Hevonen vain yhteen lähtöön
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- Avoinna kylmä- ja lämminverisille
- Lähdöt jaetaan tarpeen mukaan
- Lähtö ajetaan rutiinina jos alle 4 osallistujaa, tällöin voittosummat puolitetaan
Osallistuminen
... tapahtuu tähän ketjuun vastaamalla muodossa:
lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) ennätys --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, kv
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, lv
Osallistujat
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, kv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 250v€
Ryhmä 1
1. 3v t Vienomieli / Olli (GT) 34,2aly -- 01.34,2ake x
2. 3v o Guen Saarnaaja / Esa (GT) 45,5kexx -- 01.34,3ake
3. 3v t Ruskoliljan Vanilja / joni (RuKoLi) 38,4ly -- 01.34,6ake
4. 3v t Ruskoliljan Sadehelmi / mikko (RuKoLi) 37,5ly -- 01.35,3ake
5. 3v o Valtarian Valkotakki / Onttu (VAL) 39,0 -- 01.36,2ake
6. 4v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 35,5aly -- 01.36,3ake
7. 4v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.33,5ake -- 01.37,2ake
8. 4v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 34,5ake -- 01.37,4ake x
9. 3v o Ruskon Rommirusina / siinau (RuKoLi) 38,6ly -- 01.37,5ake
10. 4v o Savitonttu Ros / Niko (VAL) 34,0 -- 01.38,1ake
11. 6v t Skuld NRL / Shavo (NaSe) 34,1 -- 01.38,4ake
12. 3v t Guen Tuulen Kuiskaaja / Iiro (GT) 45,2kex -- 01.38,5ake x
Ryhmä 2
1. 5v t Valtarian Pikkuvikoja / Mikael (VAL) 30,0 -- 01.29,3ake x
2. 4v o Duanin Salamavaras / Kalle (GT) 29,5ake -- 01.29,4ake
3. 6v o Soldat Oscar / (NaSe) 33,3aly -- 01.29,4ake
4. 5v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 29,5ake -- 01.29,5ake
5. 6v o Narrilaivan Qaa / Jukka (NaSe) 33,3aly -- 01.30,3ake
6. 5v t Snillin Tunturitar / juha (SnRa) 29,1a -- 01.31,4ake
7. 4v t Saanilan Rastiikki / Onttu (VAL) 31,3 -- 01.33,2ake
8. 4v t Rajariemu / Vesku (GT) 29,3ake -- 01.33,2ake
9. 5v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 29,2ake -- 01.33,4ake xx
10. 4v o Milove / Saku (VAL) 31,0 -- 01.33,4ake
11. 4v o EP Aatos / meeri (SnRa) 32,5a -- 01.33,5ake
4v t Simoran Lasilintu / Janne (VAL) 31,4 - - hpl
Ryhmä 3
1. 6v o Guen Elvistelijä / Aleksi (GT) 27,4ake -- 01.27,2ake
2. 5v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 28,3ake -- 01.28,1ake
3. 5v t A.K. Aaria / kari (SnRa) 28,5a -- 01.28,2ake x
4. 5v t EP Tuulentie / Johanna (GT) 27,4ake -- 01.28,4ake
5. 9v o Narrilaivan Veikari / Venla (NaSe) 28,8 -- 01.28,4ake
6. 5v o Pika-Ristikko / markku (RuKoLi) 28,1ake -- 01.29,2ake x
7. 4v t Valtarian Kubaani / Onttu (VAL) 28,0 -- 01.29,3ake
8. 8v t Välähdyksen Jasmiini / Milo (HCT) 01.28,6ake -- 01.30,4ake
9. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 27,5a -- 01.31,2ake
10. 6v t Valtarian Eleonora / Janne (VAL) 28,0 -- 01.31,2ake
9v t Narrilaivan Lellikki / Leija (NaSe) 28,2a -- - hyl
6v o Valtarian Zorro / Mikael (VAL) 28,1 -- - hyl
Ryhmä 4
1. 5v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 27,3ake -- 01.26,4ake xx
2. 7v o Ahkeroitsija / Frank (Uttevalla) 27,3a -- 01.27,5ake x
3. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 26,3ake -- 01.28,2ake
4. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 26,3a -- 01.28,4ake
5. 6v o Tronarvinge NRL / Åsa (Rei) 27,3ake -- 01.29,6ake xx
6. 5v o Snillin Bamse / martti (SnRa) 27,2a -- 01.30,3ake x
7. 6v t Hillastiina / Ivar (Uttevalla) 26,1a -- 01.30,3ake
8. 9v o Onnen-Kantamoinen / Gary (Uttevalla) 27,1a -- 01.30,4ake xx
9. 4v o Guen Amadeus / Väinö (GT) 27,2ake -- 01.30,4ake x
10. 7v o Ohi-Meni / David (Uttevalla) 26,3a -- 01.30,6ake
6v t Hennatin / Matti (RaRa) 26,6ake -- - hml
6v o AH Rommi / Ria (Rei) 26,5ake -- - hpl
Ryhmä 5
1. 9v t Utu-Kuuratar / Nette (VAL) 25,3 -- 01.24,1ake
2. 7v o Kekan Roisto / Aimo (Rei) 24,4aly -- 01.24,2ake
3. 5v o Halleluuja / Joel (RaRa) 25,5ake -- 01.24,5ake
4. 5v o Repolan Vandaali / hanne (RuKoLi) 24,5ake -- 01.24,6ake
5. 10v t Narrilaivan Näpäytys / Nea (NaSe) 25,7 -- 01.25,2ake
6. 10v t O.R. Aavistus / Anni (NaSe) 26,1a -- 01.25,3ake
7. 6v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 25,9ke -- 01.25,6ake
8. 11v o Vidar NRL / Valentino (NaSe) 24,4a -- 01.25,6ake
9. 8v o AH Muninn / olli (SnRa) 24,3a -- 01.26,2ake
10. 6v t Kamilla W.E.I. / markku (SnRa) 25,5 -- 01.26,4ake
11. 11v o Fafnir NRL / Niilo (NaSe) 24,6 -- 01.28,2ake
6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 26,1a -- - k
Ryhmä 6
1. 8v t Repolan Amelia / riikka (RuKoLi) 23,3ake -- 01.23,2ake
2. 9v t Ikiliikkuja / Anton (GT) 24,1aly -- 01.23,2ake xx
3. 8v t Snillin Kaunokainen / veikko (SnRa) 24,2a -- 01.23,2ake
4. 7v t Ruskoliljan Lumina / hanne (RuKoLi) 23,6ake -- 01.23,3ake
5. 11v t Kiri-Armi / niklas (SnRa) 23,8a -- 01.24,4ake x
6. 8v t EP Vilperiina / Lilja (Rei) 23,4ake -- 01.25,1ake
7. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 24,1a -- 01.25,2ake
8. 9v o Snillin Eversti / jukka (SnRa) 24,3a -- 01.25,4ake
9. 9v o N.I.N. Puuhiili / Tipu (Rei) 24,2 -- 01.26,3ake xx
10. 7v o Valtarian Ryöväri / jorma (RuKoLi) 24,2ake -- 01.26,5ake
11v t Freyja NRL / Riina (NaSe) 24,3a -- - k
10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 23,5ake -- - hml
Ryhmä 7
1. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 22,4a -- 01.22,2ake
2. 8v t Innosentti / Dimma (RaRa) 21,8ake -- 01.22,6ake
3. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 22,5a -- 01.23,2ake
4. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 21,4a -- 01.24,2ake
5. 9v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 21,2a -- 01.25,3ake
6. 7v o Luulaja / Arto (GT) 23,2ake -- 01.25,6ake
7. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 22,5a -- 01.26,1ake
11v o Snillin Valloittaja / hannu (SnRa) 22,1a -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, lv
3 000v€ - 2 000v€ - 1 000v€ - 500v€ - 250v€
Ryhmä 1
1. 3v t Katjuscha / Strife (HCT) 01.17,2ke -- 01.19,2ake
2. 3v o Hector Wix / Henna (RaRa) 18,1ake -- 01.19,4ake
3. 2v o Magneto Gue / Ingmar (GT) 23,1ke -- 01.19,4ake
4. 8v t She Talks To Me / Tane (NaSe) 17,0 -- 01.19,5ake
5. 3v t Gabriela Duán / Joni (GT) 17,1aly -- 01.20,2ake
6. 2v t Cool Winter Gue / Marko (GT) 22,4ke -- 01.21,4ake
7. 2v o Wallertic V.R / Onttu (VAL) 20,0 -- 01.21,4ake x
8. 2v o Édouard Gue / Mikko (VAL) 19,5 -- 01.22,6ake
9. 4v o Pruie Dúan / mikko (RuKoLi) 17,4ake -- 01.23,2ake
10. 3v t Fineday Careful / Johanna (GT) 17,1akex -- 01.23,3ake
11. 2v o Gone Chance LAC / Nette (VAL) 19,4 -- 01.23,3ake
12. 4v t Ready To Runaway / Nette (VAL) 17,5 -- 01.23,5ake
Ryhmä 2
1. 7v t Bellota's Military / Mika (GT) 15,2ake -- 01.15,1ake
2. 4v t Celestina Gue / riikka (RuKoLi) 15,3ake -- 01.15,4ake x
3. 5v o Spacewar Speed / Mikko (Rei) 15,4ake -- 01.15,5ake
4. 3v t Black Day Magician / Mikko (GT) 16,2aly -- 01.15,6ake
5. 4v t Rin Balance V.R / Onttu (VAL) 16,4 -- 01.15,6ake
6. 4v o Possibility V.R / Mikael (VAL) 16,3 -- 01.16,3ake
7. 4v o Big Perfection Rus / siinau (RuKoLi) 15,5ake -- 01.16,3ake
8. 5v t Coralie d'Amour / Tiia (Rei) 16,3ke -- 01.17,4ake
9. 5v t My Charlotte / Mikko (VAL) 17,0 -- 01.17,4ake xx
10. 3v t Digital Kiss / Teresa (GT) 16,2ake -- 01.18,1ake
11. 5v o Aggie's Amaretto / David (Uttevalla) 15,3 -- 01.18,2ake x
12. 3v o Indie Hexagon / Vesa (GT) 15,3ke -- 01.18,4ake
Ryhmä 3
1. 6v t Aggie's Alexa / Calle (Uttevalla) 15,2 -- 01.14,1ake
2. 5v o Hello Venus / Joel (RaRa) 15,1ke -- 01.14,1ake
3. 5v t Cleveland Sally / Hans (Uttevalla) 14,2a -- 01.14,3ake
4. 6v o Keep On Laughing / meeri (SnRa) 15,1a -- 01.14,4ake
5. 6v o Alban Antoine / Bert (Uttevalla) 14,4a -- 01.14,5ake
6. 5v o Bruckner Gentleman / Frank (Uttevalla) 15,1 -- 01.16,2ake
7. 9v o Tierra's Arkhedikos / Ari (NaSe) 14,4 -- 01.16,2ake
8. 6v o Cairo Smoke / Elina (Rei) 15,1aly -- 01.16,5ake
9. 3v t Pyromania Gue / Kalle (GT) 15,1aly -- 01.17,1ake
10. 7v o Vermette Vito / Ivar (Uttevalla) 15,2a -- 01.17,2ake
11. 6v t Aureole Louise / Aaron (Uttevalla) 15,1a -- 01.18,2ake xx
9v t Fool's Creepy Soupir / Pirre (NaSe) 14,3 -- - hyl
Ryhmä 4
1. 4v t Roxann Snilli / mikko (SnRa) 14,1a -- 01.13,2ake
2. 9v t Fool's Futile Mercy / Mersu (NaSe) 13,9a -- 01.13,2ake
3. 10v t Fool's Untouchable / Teemu (NaSe) 14,0 -- 01.13,3ake
4. 10v o Legendary Ugo / Unski (NaSe) 14,0 -- 01.14,3ake
5. 5v o Global Icon / Marcus (RaRa) 13,4ke -- 01.14,4ake x
6. 4v t Synesthesie / Miika (Rei) 14,1aly -- 01.14,4ake
7. 8v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 13,4ke -- 01.14,6ake
8. 4v t Pompeji / Lily (RaRa) 13,4ke -- 01.15,1ake
9. 11v t Gravity of Life / juha (SnRa) 13,3a -- 01.15,4ake
10. 7v t Guillaume Benedicte / Erik (Uttevalla) 14,1a -- 01.16,2ake x
11. 6v t Divine Melody / Vaavi (Rei) 13,6aly -- 01.17,3ake x
8v t Arisha Gue / Rika (Rei) 13,3a -- - hml
Ryhmä 5
1. 9v o Hazel Presto / joni (RuKoLi) 12,2ake -- 01.12,3ake xx
2. 8v t Guillaume Lunatic / Gary (Uttevalla) 12,4a -- 01.13,2ake
3. 10v t Fool's Rostaja / Ronja (NaSe) 13,1a -- 01.13,2ake
4. 7v o Incredible Snilli / hanne (RuKoLi) 12,6ake -- 01.15,2ake
5. 11v t Wicked RC / Rulla (Rei) 12,2aly -- 01.15,3ake
6. 11v o Grand Admiral Kind / Amie (NaSe) 12,3a -- 01.15,4ake
7. 10v t Tiharna Rachel / mika (SnRa) 13,1a -- 01.16,3ake
8. 3v o Invisible Gue / Fredrik (GT) 13,1ke -- 01.16,5ake
9. 10v t Charolain Down Q'91 / janne (SnRa) 13,3a -- 01.16,6ake
7v t Insomnia Snilli / hannu (SnRa) 13,1 -- - hpl
10v o Roy's Legacy / Kari (NaSe) 13,1a -- - k
8v t Cruella Smoke / Tiia (Rei) 12,5a -- - hml
Ryhmä 6
1. 9v t Juliana Snilli / Onttu (VAL) 11,2 -- 01.11,3ake
2. 5v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 12,0ake -- 01.11,6ake
3. 8v t Classic Dream EW / henna (SnRa) 11,3a -- 01.12,4ake x
4. 7v t Dragonfire Ach / antti (SnRa) 12,1a -- 01.14,3ake
5. 9v t Dear Lady Snilli / Fabio (Rei) 12,0a -- 01.14,5ake
6. 9v Butch Baby / Mikael (VAL) 11,1 -- 01.14,6ake
7. 11v o Fire's Baron / Kielo (Rei) 11,3aly -- 01.15,4ake xx
8. 9v t Never Enough / olli (SnRa) 11,3a -- 01.15,6ake
6v t Lipstick Snilli / jukka (SnRa) 12,2a -- - hpl